Dropsolid Rocketship Core (6.1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Image
jv: Gambar

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Nothing
jv: Ora ana
