Dropsolid Rocketship Core (6.1.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Image
ro: Imagine

en: Top
ro: Sus

en: Layout
ro: Prezentare

en: User
ro: Utilizator

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Form
ro: Formular

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Columns
ro: Coloane

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Embed
ro: Încorporat

en: Nothing
ro: Nimic

en: Boolean value
ro: Valoare booleană

en: Query key
ro: Cheia interogării
