Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Small
af: Klein

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Strong
af: Vetgedruk
