Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Small
ast: Pequeñu

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: characters
ast: caráuteres

en: Link color
ast: Color del enllaz
