Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Node
br: Skoulm

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ
