Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Small
sq: E vogël

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: Strong
sq: Vënë në dukje
