Dropsolid Rocketship Core (6.1.7) - en to mn translation catalogue (46 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Focus
mn: Тусгал

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Text
mn: Текст

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: The file could not be created.
mn: Файл үүсгэгдэж чадахгүй.

en: Strong
mn: Том

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
