Dropsolid Rocketship Core (6.2.4) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Front page
mg: Pejy voalohany
