Dropsolid Rocketship Core (8.x-2.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Language
ka: ენა

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
