Dropsolid Rocketship Core (8.x-2.0-alpha11) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: Preview
is: Undansýning

en: All
is: Øll

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
