Dropsolid Rocketship Core (8.x-3.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Demo
fr: Démo

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: Embed
fr: Intégré

en: Frontpage
fr: Page d'accueil
