Dropsolid Rocketship Core (8.x-3.2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: File
no: Fil

en: Image
no: Bilde

en: Full HTML
no: Komplett HTML

en: Basic HTML
no: Grunnleggende HTML

en: Restricted HTML
no: Begrenset HTML

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
no: Rekursiv gjengivelse ble oppdaget ved opptegning av entiteten %entity_type: %entity_id, ved bruk av %field_name feltet på pakken %bundle_name. Avbryter oppteging.

en: Use local files for reusable media.
no: Bruk lokale filer for gjenbrukbare medier.

en: Use local images for reusable media.
no: Bruk lokale bilder for gjenbrukbare medier.
