Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Download
ar: تحميل

en: Add
ar: إضافة

en: Teaser
ar: موجز

en: Files
ar: الملفات

en: Subtitle
ar: عنوان ثان
