Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Download
ca: Baixa

en: Add
ca: Afegeix

en: Teaser
ca: Resum

en: Files
ca: Fitxers

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Subtitle
ca: Subtítol
