Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Download
da: Hent

en: Add
da: Tilføj

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Files
da: Filer

en: Add file
da: Tilføj fil

en: Subtitle
da: Underrubrik
