Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Download
de: Herunterladen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Files
de: Dateien

en: Add file
de: Datei hinzufügen

en: Subtitle
de: Unter-Überschrift
