Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Add
eo: Aldonu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Subtitle
eo: Subtitolo
