Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Download
et: Allalaadimine

en: Add
et: Lisa

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Files
et: Failid

en: Add file
et: Lisa fail

en: Subtitle
et: Alapealkiri
