Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Download
gl: Descargar

en: Add
gl: Engadir

en: Teaser
gl: Resumo

en: Files
gl: Ficheiros

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Subtitle
gl: Subtítulo
