Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Add
lt: Pridėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Files
lt: Failai

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Subtitle
lt: Paantraštė
