Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Files
lv: Faili

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts
