Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Download
mn: Татах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Files
mn: Файлууд

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
