Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Download
nl: Downloaden

en: Add
nl: Toevoegen

en: Files
nl: Bestanden

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Subtitle
nl: Ondertitel
