Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Download
pl: Pobierz

en: Add
pl: Dodaj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Files
pl: Pliki

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Subtitle
pl: Podtytuł
