Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Download
sk: Prevziať

en: Add
sk: Pridať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Files
sk: Súbory

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Subtitle
sk: Podnadpis
