Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Download
sv: Ladda ned

en: Add
sv: Lägg till

en: Teaser
sv: Ingress

en: Files
sv: Filer

en: Add file
sv: Lägg till fil

en: Subtitle
sv: Underrubrik
