Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Download
uk: Завантаження

en: Add
uk: Додати

en: Teaser
uk: Анонс

en: Files
uk: Файли

en: Add file
uk: Додати файл

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Remote File
uk: Віддалений файл
