Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Download
be: Сцягнуць

en: Add
be: Дадаць

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Files
be: Файлы

en: Subtitle
be: Падзагаловак
