Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Download
el: Λήψη

en: Add
el: Προσθήκη

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Files
el: Αρχεία

en: Subtitle
el: Υπότιτλος
