Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Download
es: Descargar

en: Add
es: Agregar

en: Teaser
es: Resumen

en: Files
es: Archivos

en: Add file
es: Agregar archivo

en: Subtitle
es: Subtítulo
