Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Download
he: הורדה

en: Add
he: הוספה

en: Teaser
he: תקציר

en: Files
he: קבצים

en: Subtitle
he: כותרת משנה
