Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Download
hu: Letölt

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Files
hu: Fájlok

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Subtitle
hu: Alcím
