Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Download
ja: ダウンロード

en: Add
ja: 追加

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Files
ja: ファイル

en: Add file
ja: ファイルを追加

en: Subtitle
ja: 見出し2
