Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Download
km: ទាញយក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Files
km: ឯកសារ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​
