Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Download
ro: Descarcă

en: Add
ro: Adaugă

en: Files
ro: Fișiere

en: Add file
ro: Adaugă fișier

en: Subtitle
ro: Subtitlu
