Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Download
tr: İndir

en: Add
tr: Ekle

en: Teaser
tr: Özet

en: Files
tr: Dosyalar

en: Add file
tr: Dosya ekle.

en: Subtitle
tr: Alt başlık
