Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Download
vi: Tải về

en: Add
vi: Thêm

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Files
vi: Các tập tin

en: Add file
vi: Thêm tập tin

en: Subtitle
vi: Phụ đề
