Rocketship download content block (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Download
cs: Stáhnout

en: Add
cs: Přidat

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Files
cs: Soubory

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: Subtitle
cs: Podnadpis
