Rocketship download content block (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Subtitle
cy: Is-deitl
