Rocketship download content block (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Download
it: Scarica

en: Add
it: Aggiungi

en: Teaser
it: Anteprima

en: Files
it: File

en: Add file
it: Aggiungi file

en: Subtitle
it: Sottotitolo
