Rocketship download content block (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Download
jv: Undhuh

en: Add
jv: Tambah

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Add file
jv: Nambah file

en: Subtitle
jv: Sub judul
