Rocketship download content block (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Add
ta: சேர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு
