Rocketship download content block (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Add
te: చేర్చు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
