Rocketship download content block (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Download
az: Yüklə

en: Add
az: Əlavə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Files
az: Fayllar

en: Subtitle
az: Altyazı
