Rocketship download content block (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Download
bg: Свали

en: Add
bg: Добави

en: Teaser
bg: Резюме

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
