Rocketship download content block (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ
