Rocketship download content block (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Download
eu: Deskargatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua
