Rocketship download content block (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Download
fi: Lataa

en: Add
fi: Lisää

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Files
fi: Tiedostot

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Subtitle
fi: Alaotsikko
