Rocketship download content block (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Add
hi: जोड़ें

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक
