Rocketship download content block (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Add
hr: Dodaj

en: Teaser
hr: Mamac

en: Files
hr: Datoteke

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Subtitle
hr: Podnaslov
